Fúkaná izolácia

Horúce letné dni Vás nútia premýšľať nad tým ako sa ochrániť pred horúčavou a prehrievaním Vášho domu. Aby sa Váš dom stal miestom príjemného oddychu mali by ste v ňom nájsť príjemný chládok.

Existuje riešenie – Fúkaná celulózová izolácia CLIMATIZER PLUS.

Základ „fúkanej“ celulózovej tepelnej izolácie CLIMATIZER PLUS tvorí celulózové vlákno. Vysoká hodnota mernej tepelnej kapacity materiálu znižuje letné prehrievanie obývaných priestorov a zlepšuje akumulačné vlastnosti stavby. Tepelná izolácia je upravovaná tak, že konečný výrobok je s nulovým šírením plameňa po povrchu a zároveň ošetrený prísadami, ktoré zabezpečujú odolnosť proti hubám, plesniam, hmyzu a hlodavcom.

Na základe testov vykonaných príslušnými štátnymi skúšobňami bola tepelnej izolácii CLIMATIZER PLUS prepožičaná ochranná známka „ekologický šetrný výrobok“ 01-01. K ochrane životného prostredia prispieva aj skutočnosť, že tento pravidelne certifikovaný materiál je biologicky odbúrateľný, čím sa stáva vo vyspelých ekonomikách veľmi žiadaným produktom.

Fúkaná celulózová tepelná izolácia je kvalitné a ekologické riešenie pre zateplenie domov, pasívnych domov, izolácie striech, stropov a stien.

Výhody a vlastnosti fúkanej izolácie CLIMATIZER PLUS

Ďalšie izolačné materiály

Akcia!
Pre záujemcov o zafúkanie izoláciou CLIMATIZER PLUS poskytujeme v zimných mesiacoch termovíziu pred a po aplikácii zdarma.