Ďalšie izolačné materiály

Spoločnosť K-áčko, spol. s r.o. Vám ponúka okrem fúkanej celulózovej izolácie Climatizer Plus aj ďalšie produkty spoločnosti VUNO HREUS, s.r.o..

climastone

CLIMASTONE unikátna tepelná a akustická izolácia, ktorá je vyrobená z minerálnej vlny. Medzi fúkanými izoláciami výrobok CLIMASTONE vyniká predovšetkým klasifikáciou reakcie na oheň „A1“. To ho predurčuje pre aplikáciu všade tam, kde je z hľadiska požiarnej bezpečnosti táto klasifikácia požadovaná. Sú to predovšetkým protipožiarne steny, podhľady, priestorov s vysokým počtom zhromažďovaných osôb, konštrukcie v blízkosti komínových telies, inštalačné a káblové šachty prechádzajúce rôznymi požiarnymi úsekmi a mnoho podobných aplikácií. Výrobok je veľmi stabilný a pri dodržaní predpísaných objemových hmotností poskytuje dlhodobo perfektné technické parametre. Je striktne vyrábaný z kvalitnej kamennej vlny a zabezpečuje významné zvýšenie požiarnej odolnosti správne vyplnených konštrukcií. Vlákno je stabilné aj pri teplotách nad 600 °C. Klasifikácia reakcie na oheň je na stupni A1.

OLYMPUS DIGITAL CAMERACLIMASTYREN – nenasiakavý polystyrén s prímesou grafitu. Má vynikajúce tepelno izolačné vlastnosti a je veľmi vhodný do vlhkých priestorov ako pre zateplenie podlahy nad zeminou, stropu, podkrovia, strechy, steny alebo priečky.

 

climawood_male1CLIMAWOOD – Tento materiál je pre zákazníkov s vysokým ekologockým cítením stavby typu drevo, slama, hlina. Tento výrobok je svojimi fyzikálnymi vlastnosťami veľmi podobný celulózovej izolácii.

 

 

ProclimaPRO CLIMA – Inteligentné materiály a membrány pre kontrolu priechodu vlhkosti a vzduchu stavebnými konštrukciami.

 

DOSKY WOLF – Patentwolf_phonestar_triom chránené zvukovo izolačné dosky WOLF predstavujú celkom nový izolačný systém pre použitie v stavebníctve. Dokonalá zvuková izolácia pre vaše stavby! Podľa známych fyzikálnych zákonov môže vysoký zvukový útlm a dobrú tepelnú akumuláciu docieliť iba ťažká hmota v nepojenej forme. Vo všetkých svojich detailoch sú dosky WOLF vyrobené z biologicky odbúrateľných a absolútne čistých materiálov. V špeciálne konštruovanom kartónu na princípe preglejky je integrovaný pálený, kremičitý piesok.Tieto konštrukcie a použité materiály umožňujú prijať a eliminovať celé frekvenčné spektrum zvuku. Aktívna zvuková vlna prechádza až siedmymi vrstvami kartónu a šiestimi vrstvami piesku. Pri prechode medzi mnohými vrstvami rôznych materiálov stráca zvuková vlna svoju energiu a je týmto efektom výborne tlmená. V porovnaní s konvenčnými podlahami, vyrobenými pomocou suchých i mokrých procesov, menia tieto „wellness dosky“ pozitívnym spôsobom celkovú klímu v interiéri